מפרט ביצוע איטום רצפת מטבח PO27

שיתוף זה דרך חיים!

[ssba]
הנך מוזמן לשתף מפרט זה ברשתות חברתיות

po27
מפרט ביצוע איטום רצפת מטבח

סוג ציפוי: מערכת היפרדסמו – HYPERDESMO PB:
מערכת – HYPERDESMO PB הינה נוזל פוליאוריתני ביטומני חד רכיבי, המתייבש במהירות ויוצר קרום אלסטי. החומר הינו בעל יכולת התארכות של עד ל-1000% וכושר הידבקות מעולה. הממבראנה הסופית הינה בעלת איכויות גבוהות ואינה סופחת נוזלים. היפרדסמו – P.B משלב את יתרונות הפוליאוריתן והביטומן גם יחד, היוצרים עמידות כימיקלית ומכאנית גבוהה ביותר.
המערכת אידיאלית לאיטום רצפה של מטבח תעשייתי בשל תכונות ההצמדות והאלסטיות שלה, העמידות בפני כמויות רבות של מים זורמים או עומדים, עמידות בפני כימיקלים ודטרגנטים היכולת שלה להיצמד לצנרת פלסטיק וגיברית ובעיקר בשל כושר עמידות השחיקה הגבוהה שלה. יישום קל ונוח באמצעות מברשת, מגב או רולר.
מפרט ביצוע
הכנת השטח- יש לנקות את המשטח המיועד לאיטום מכל לכלוך, משכבות רופפות, מברזלי בניין בולטים וכדומה. כמו כן יש לוודא כי פני השטח יבשים. במפגש רצפה קיר, יש לבנות רולקות.
הכנת החומר- היפרדסמו P.B הינו חומר חד רכיבי. יש לנער את הפחים לפני הפתיחה, ולערבב באמצעות מערבל חשמלי במשך כשתי דקות במהירות נמוכה. אין צורך במדלל. במידה ונדרש יש להוסיף כ- 1 ליטר מדלל קסילן יש להמתין כ-2 דקות לפני היישום.

יישום פריימר-
יישום שכבה אחת של פרמייר אקוואדור או מיקרוסילר 50 בכמות של 150 גר’ למ”ר. המתנה לייבוש- מינימום 5 שעות.
היפרדסמו PB-
יש להתחיל למרוח ראשית את הרולקות ולעלות עד לגובה של 20-50 ס”מ. למרוח את המשטח בשכבה אחת או שתים בכמות ממוצעת של 2.5 ק”ג למ”ר
להמתין 24 שעות עד להצפה, או המשך העבודה.
במקרים של יציאת צנרת מומלץ להשתמש בכיפת נקז מחוררת

מפרט לאיטום רצפת מטבח
מפרט לאיטום רצפת מטבח

כלים- ניתן ליישם את החומר באמצעות מברשת, מגב, או רולר.
הערות – במידה ונדרשת הדבקה ישירה של אריחים, יש להשתמש בדבק קרמיקה של חברת תרמוקיר מסוג פלסטומר 602 או 603.

הנך מוזמן לכתוב תגובה על מפרט
תגובות יפורסמו לאחר אישור מערכת ויוצגו באופן ציבורי