מערכתAM1 FLOWLESS

שיתוף זה דרך חיים!

[ssba]
הנך מוזמן לשתף מפרט זה ברשתות חברתיות

AM1
מערכת FLOWLESS

 

מערכת ה FLOWLESS הינה יחידה עצמאית שלא דורשת חיבור קווי, מקור מתח חיצוני או תשתית מיוחדת כלשהי להתקנה. המערכת פועלת על סוללה עצמאית, אשר מחזיקה ל 5 שנים, ומשדר סלולרי.

מערכת ה FLOWLESS מאתרת נזילות מים, מתריעה בגינן בהודעת טקסט ובהתרעה טלפונית באמצעות מוקדני המוקד המבצעי שפעילים 24/7, ובמקרים קיצוניים היא סוגרת את אספקת המים אוטומטית באמצעות ברז דיאפרגמה מובנה.

flowless מערכת
flowless מערכת

ניתן לשלוט על מערכת ה FLOWLESS באמצעות פנל שליטה ובקרה שבאמצעותו הצרכן יכול לפקח על צריכת המים לפי אותה שעה, יום, שבוע, חודש ושנה, בנוסף לזאת ניתן לשלוט על המערכת ולקבוע פעולות יזומות כמו: פתיחה וסגירת מגוף המים, הגדרת שעות פעילות, מדידות לחצי פעולה ועוד…

אורך התקנת המערכת אורכת כ 15 – 20 דק’ בממוצע. כל מערכת ה FLOWLESS מצויידת בחיישנים רבים אשר נותנים אינדיקציה מלאה על מצב המערכת, כגון: מצב סוללה, מצב תקשורת, מצב פתיחת וסגירת הברז וכו’… מצבים אלו נותנים לנו התראות הרבה לפני שהמערכת שובתת או נתקלת במחסומי פעולה כלשהם.

מערכת ה FLOWLESS פרוסה כיום בלמעלה מ 2,000 מבנים שונים בארץ וחלקם בחו”ל, כל זאת בתפעול שוטף, של 99% הצלחה.

מערכת ה FLOWLESS משמשת את הצרכנים הבאים: עיריות, מפעלים, בתי תעשייה, מוסדות חינוך, בתי קרקע, בתים משותפים, אחוזות, משקים, גינות ציבוריות, חופי ים, בתי תוכנה, משרדים ממשלתיים, מתקני בטחון ועוד…

מערכת ה FLOWLESS מוכיחה את עצמה בשטח מדי יום וחוסכת כ 10% – 35% בחשבון המים החודשי!

flowless מערכת
flowless מערכת

הנך מוזמן לכתוב תגובה על מפרט
תגובות יפורסמו לאחר אישור מערכת ויוצגו באופן ציבורי