מפרט לאיטום מקלחות (לפי ריצוף) עם מערכת מסטיגום

  • מספר מפרט: BI02

  • עמוד ספק » ביטום

שיתוף זה דרך חיים!

[ssba]
הנך מוזמן לשתף מפרט זה ברשתות חברתיות

מפרט לאיטום מקלחות (לפי ריצוף) עם מערכת מסטיגום
מפרט זה מתאים לכל סוגי המסטיגום (מסטיגום 01, מסטיגום ספריי, מסטיגום ספיד)
במקרה של יישום מסטיגום ספיד, זמני הייבוש קצרים יותר.

מסטיגום
מסטיגום

שלב א' – הכנת השטח ואיטום הקירות:
ניקוי יסודי של השטח לאחר קיבוע צנרת המים והניקוז. ביטון צנרת המים והניקוז במידה והיא בולטת מהרצפה ע"י טיט צמנטי משופר (בתוסף אקרילי). הביטון יעשה תוך יצירת שיפועים מתונים בטיט הצמנטי והחלקה שלו. ביצוע שכבת הרבצה צמנטית בעובי 2-3 מ"מ על הקירות, עם טיט צמנטי משופר. יש להקפיד על אשפרה מתאימה במים במשך 3 ימים.
ביצוﬠ שכבה שניה של טיט צמנטי משופר בﬠובי 2-3 מ"מ, במריחה, ﬠל פני הקירות, ניתן לבצﬠ שכבה זו 24 שﬠות לאחר ביצוﬠ שכבת ההרבצה הראשונה. יש להקפיד ﬠל אשפרה מתאימה במים במשך 3 ימים. באיזור הטוש/אמבטיה יש למרוח את הקירות בשתי שכבות של טיח אוטם כגון ביטומסיל גמיש ולתת אשפרה כנ"ל. יצירת רולקות בכל מפגש קיר-רצפה ﬠם טיט צמנטי משופר כנ"ל. בחתך של 5×5 ס"מ. באיזור סף דלת הכניסה לאמבטיה יש לבטן סרגל אלומיניום או פליז 50×5 מ"מְ שיגיﬠ ﬠד פני הריצוף הכללי של הבית ויהיה צמוד אליו
)האיטום יﬠלה ﬠד מחצית גובה הסרגל( המתנה של 01 ימים לייבוש (לאחר גמר האשפרה) ונקיון יסודי של שטח הרצפה והרולקות מפסולת וחלקים רופפים.

שלב ב' – איטום הרצפה והרולקות:

מריחת "מסטיגום פריימר" בכמות של כ- 300 גרי/מ"ר ו-ול שטח הרצפה והרולקות ﬠז' לגובה 30 ס"מ. באזור האמבטיה יש לﬠלות ﬠד 20 ס"מ מﬠל גובה פני האמבטיה, מריחת מסטיגום של שטח הרצפה והרולקות (באזור האמבטיה) בכמות של 1.5 ק"ג. המתנה של 6-8 שﬠות לייבוש,
מריחת שכבה שניה של "מסטיגּום" בכמות של 1.5 ק"ג ﬠל פני הרצפה. הרולקות וחקירות כנ"ל. המתנה של 24 שﬠות לייבוש. יש לפזר חול (הדרוש למילוי לפני הריצוף בקרמיקה) החל מ- 24 שﬠות לאחר יישום השכבה השניה ולנקוט אמצﬠי זהירות למניﬠת פגיﬠה באיטום בזמן הריצוף.

הﬠרה: במקרה של מסטיגום 10 או מסטיגום ספריי יש להמתין שבוﬠ ימים לייבוש לפני בדיקת הצפה. במקרה של יישום "מסטיגום ספיד" במקלחת. ניתן לבצﬠ בדיקת הצפה בתוך 36 שﬠות מתום היישום.

אינג'. איתן חביב

איטום רצפת מקלחת ﬠם
מﬠרכת מסטיגום

איטום חדרים רטובים ומרפסת
ﬠם מסטיגום באיזור סף
הכניסה

הנך מוזמן לכתוב תגובה על מפרט
תגובות יפורסמו לאחר אישור מערכת ויוצגו באופן ציבורי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *