אודות

מאתר נזקי מים? אינסטלטור? הצטרפו אלינו עוד היום!

בעלי עסקים יקרים, איגוד מאתרי נזילות ותרמוגרפיה בישראל משמש בית לבעלי עסקים רבים.

איגוד המאתרים נוסד במטרה לאגד את מאתרי הנזילות בישראל למען קידום מקצוע האיתור והכשרת השוק לקבלת הסמכה למקצוע המאושרת מטעם משרד העבודה, קבלת סמל מסחרי למקצוע, מניעה של מאתרים לא מוסמכים ולא מוכשרים מקצועית מפגיעה בנאמנות המקצוע, מניעת הורדה של מחירי האיתור בשוק העבודה ועוד.

איגוד מאתרי הנזילות ותרמוגרפיה בישראל שם לו למטרה להוביל ולאגד את המידע ואת אנשי המקצוע בתחום נזקי מים, איתור נזילות, כשלי איטום ובכל הקטגוריות המוצעות באתר וזאת במטרה לספק לגולש ולצרכן בישראל את המידע הנדרש לבחירת אנשי מקצוע מוסמכים ומהימנים.

איגוד מאתרי הנזילות ותרמוגרפיה בישראל מזמין את גולשי האתר לבחור באנשי מקצוע ועסקים מומלצים. באתר שלנו תוכלו למצוא מבחר עצום של מפרטים טכניים עבור חומרים ייעודים על פי מטרתם, המסווגים על פי חברות מובילות בתחום.

בין חברי האיגוד הקיימים נוצרו כבר שיתופי פעולה מבורכים והחלפת מידע מועיל, כך שלכל אחד ניתנת הבמה להעניק מניסיונו לחבריו באיגוד, וכן לקבל ניסיון ומידע נוספים מהם בתמורה.

האיגוד עתיד לקיים כנסים מדי שנה, בהם יוכלו חברי האיגוד להתעדכן בכל מה שקורה בעולם איתור נזקי המים חידושים טכנולוגיים שונים ושיטות חדשות לאיתור נזקי מים.

כשאתם חברים באיגוד יש לכם גב חזק ותומך – כי אנחנו כאן בשבילכם.

הצטרפו עוד היום לאיגוד ותיהנו מהטבות מיוחדות, חברות באיגוד טומנת בחובה הטבות ויתרונות רבים:

  • יישוב סכסוכי עבודה דרך מגשרים חברי האיגוד ועורכי דין המתמחים בתחום נזקי המים.
  • שיתופי פעולה רבים בין בעלי מקצוע החברים באיגוד.
  • באיגוד חברים בעלי מקצוע רבים, בניהם: מאתרים מוסמכים, עורכי דין, מגשרים, אינסטלטורים, מומחי איטום, שמאי נזק ורכוש, בעלי עסק מענף הבנייה
  • ועוד רבים נוספים בהם יכול כל בעל מקצוע להיעזר בעת הצורך.
  • פרסום באתר האיגוד: לכל חבר מוקצה עמוד פרסומי מעוצב ומסוגנן בו יעלה תוכן פרסומי של החבר ובית העסק בו הוא עובד (הדף כולל תמונות, מלל המתאר את בית העסק, קישור לאתר העסק, קישור לרשתות חברתיות ועוד..)
  • קבלת תעודת חברות באיגוד עם פרטי בית העסק.
  • קבלת כרטיס חבר עם תמונת החבר.
  • קבלת מדבקות לרכב בגודל 30/20 ס"מ "גם אני חבר באיגוד."
  • רשות לשימוש בלוגו האיגוד במסמכי בית העסק וכל מקום אחר.

 

צרו קשר עוד היום והצטרפו למשפחת האיגוד, כדי שנוכל לפעול ביחד למען קידום מקצוע איתור נזקי המים בישראל, ולמען העסק שלך!

מעוניינים להצטרף כחברים באיגוד? דברו איתנו: 

054-7944867

073-7889111

073-7696165